Ententýky dva špalíky (o ČT a seriálu)

Standardní

Před nedávnem mi kamarádi poslali link na blog, který je dosti podobný tomu mému… Tehdy MAMINATOR ještě nebyl na světě, tedy byl, ale jen v kapse, mé hlavě, mém compu. Říkala jsem si, nějaká bábovka mě předběhla s nápadem psát pro maminy, o maminách, ale způsobem, který člověka neunudí k smrti (unudit k smrti, to je totiž dosti často cílem maminodiskusí, maminoblogů, maminowebů).

Říkala jsem si, ta Ute mě teda dost baví. No a pak najednou Česká televize začala vysílat seriál Ententýky a bylo mi jasný, že vtipně seriál doplnila blogem hlavní hrdinky, která si tento blog jako by v seriálu píše. Koukala jsem, že jsou tam texty, které zaznívají v hlavě hlavní hrdinky v seriálu. To je hezký provázaný.

Škoda, že se seriál moc neujal, už běží před devátou místo v osm a prej po těch prvních patnácti dílech ho stáhnou a plánovaná druhá řada se nebude točit… Škoda, nechápu, co marketingově podělali, protože nám se doma seroš líbí i lidem, se kterýma jsem o něm mluvila… A lidí s mladou rodinou jako jsme my, je celá republika přeci… Možná neměla Česká slibovat „český Sex ve městě“, protože o něj až tak nejde a to přirovnání rozhodně nesedí… Proč se musí vše dobré podobat něčemu z USA?

Zatím si seroš dávám a směju se, jak moc mi Ute připomíná mě… Když píše blog, i když jí za to nikdo nic nedá, ale prostě to miluje, má tu potřebu, když vleče syna do školky, když se na hřišti hádá s krávama, když řeší lásku (tu už já mám naštěstí vyřešenou, ale cesta byla dlouhá a trnitá), příbuzné, kamarádky, prostě Ute mě baví…

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s