Maminátorskej diář na rok 2013 je v prodeji

Standardní

větší

Vyrobit diář ala MANINATOR byl nápad mojí kamarádky Zdeny, jejíž dcera dělá krásný diáře a zápisníčky, skicáře a další věci. Slovo dalo slovo a můj vlastní blogdiář je na světě. Tedy diář pro mámy a maminy, maminátorky i fotrinátory, které baví číst můj blog. Už chystáme i další ještě vymakanější verzi na rok 2014, na které budeme dělat až do června, kdy se dostane na trh.

2

Objednávky na mém mailu: lilivelden@seznam.cz

Co v diáři 2013 najdete a pro koho je určen?

Je pro všechny, koho baví číst můj blog, i když třeba nemá doma dítě nebo ne malé dítě. Nejlepší je pro matky a fotry od porodu do jednoho roku života fakánků, ale je tu i řada obecných rad a porad či mých ostřejších fejetonků na téma mateřství. Je tam 20 článků, fejetonků a různých seznamů, co do porodnice, co koupit pro první mimi, jak na reflux, zácpu, kdy a čím začít se čtením knížek, jak se stát správně líným rodičem, jak znakovat s miminky, proč s nima plavat apod. Pak je tam hodně básniček a písniček či říkánek, klasiky jako Prší, prší, Travička zelená, Vyletěla holubička ze skály apod. No a pro ty, kdo si na blogu oblíbili metodu správné komunikace s dětmi i dospělými R+R (Respektovat a být respektován), na jejíž semináře jsem chodila celý podzim, je tu řada dobrých a stručných rad, jak na to.

43

Nápady, doplnění, kritika? Sem s tím!

Napadne-li vás, co vám v tomhle diáři vadí, chybí nebo co je naopak super a mělo by se zachovat, napište mi. Víc hlav víc ví a uživatelé nejlíp vědí, co se jim líbí a co jim schází. Nápady na samolepky, různé další vychytávky, prostě když vás něco napadne, co by mohlo za rok potěšit další lidi, dejte mi vědět, třeba zrovna váš nápad vylepší Diář pro rok 2014.

red gumka

Jakej je to formát a jak je členěnej?

Jinak je to A6 formát, tedy jako malej školní sešítek. Pevný desky, kroužková vazba, super gumička, 2 záložky na pevno přidělané uvnitř. Liší se barevné provedení gumiček (červená, růžová, modrá, žlutá) a nápisu na deskách (růžová, červená a tři odstíny modré). Na dvoustraně je celý týden, vpravo linky, když je vpravo čistě bílý list v diáři, naznačuje to, že na další straně je dvoustrana s mým fejetonem či jiným článkem a třeba básničkou. Texty neubírají místo v diáři, jsou na stranách, které jsou navíc, básničky, říkadla a písničky jsou na samostatných minipapírcích.

žlutá gumka

Kdo diáře vyráběl?

Tyto diáře vyrobila firma Paragraph. Jsou z materiálů od českého dodavatele, ručně dělané v dílně sociální firmy Semitam, která má za cíl naučit lidi sociálně vyloučené či se zdravotním handicapem novým řemeslům, dovednostem, pracovní morálce při vytváření něčeho hodnotného a smysluplného. Je to z recyklovaného papíru a prostě dobrá věc pro všechny biomatky a lidi, co přemejšlej za roh a ne jen dva metry před sebeJ

Jak, kde a za kolik je lze koupit?

Stojí 270-290 Kč (jak kde), jednak vám je můžu poslat já poštou, když si mi o ně napíšete na mail lilivelden@seznam.cz, nebo vám je dám osobně v Praze, kde bydlím, či v Ostravě, kam jezdím pravidelně za tchyňkou. Dají se ale koupit i přes internet v obchodě Paragraph a taky v kamenných obchodech Paragraphu. Jeden je v Havlíčkově Brodě (Nádražní 397- budova RossIn, Havlíčkův brod), dva v Praze (jeden z těch dvou je na Žižkově, kde má Paragraph spolu s Polaroid Love a My dear deer prodejní galerii POLAGRAPH v Husinecké ulici 948/14).

ping gumka

Co bude v diáři pro rok 2014

Budou tam třeba nejrůznější samolepky pro uspěchané matky, které si rády v diáři označí význačné okamžiky, splněné i nesplněné úkoly apod. Na samolepkách budou měsíčky, srdíčko, flaška, kojenecká láhev, peníze, vykřičníky, odfajfkováno, červený křížky apod. Prostě barevní mazlíčci na doplnění a zpřehlednění.

Posílejte obrázky svých dětí do diáře 2014

Kromě samolepek, obálek na vizitky a jiných věciček budou v dalším diáři na rok 2014 i obrázky vašich dětí coby grafika, tedy ne fotky, ale obrázky, které namalovaly. Ty nejlepší, co doma najdete, mi posílejte oskenované na mail. Napište tam, kdo to maloval, co na obrázku je a jak staré dítě bylo, když ten výtvor stvořilo. Třeba i dopisy Ježíškovi. Třeba bude další „MAINÁTOR 14´“ vyzdobenej výtvorama toho vašeho Picasa či Fridy Kahlo.

vnitřek1vnitřek konecvnitřek3Většinou jsou desky černé, světlé už mám vyprodanénadpisblue gumkabásničks

3 responses »

  1. Ahoj, ráda bych si objednala jeden kus – desky hnědé, barva gumičky a nápisu jaká bude. Děkuju.

  2. Pingback: Výprodej diářů 2013 za 100 Kč | Maminátor

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s