Nechci slevu zadarmo (aktualizováno)

Standardní

Krásná vizitka, ale nechali byste si ji poslat za 1500 Kč poštovnýho? To ten pošťák přijede v Porsche a ještě mi udělá stryptýz?

Tak jsem se právě mohla meganasrat, kdybych nebyla tak unavená, že už ani neházím talířema a neječím jak siréna každou první středu… Chtěla jsem si nechat udělat nový maminátorský vizitky, protože už mi ty starý došly. Hledám takhle nejlepší cenu a našla jsem super akční nabídku na VISTAPRINT (odkaz zde), kde jedna vizitka vycházela na 50 halířů a měli tam krásný designy a možnost vlastní tvorby. Celej den se s tím mrdám, dvě děti na krku, ječely u toho, já místo, abych si s nima hrála a vánočně poklábosila s manželem, poležela si u telky s nohama nahoře, tak celej den smolím vizitku a vybírám z desítek grafickej možností. Nakonec vymazlím finální verzi, no není to paráda?

Pak přišlo asi 50 kroků do cíle, tak jsem klikala a odmítala nabídky vizitkářů, hrníčků, zápisníků, magnetů na auta a pod. Nakonec vyskočila cena a byla více než dvojnásobná. Jasně, zadní strana se připlácí. Vrátila jsem se tedy zpět na start a vymazala zadní stranu. Šup do cíle a hle, cena byla tak úžasně nízká, jak firma hlásala ve své akční nabídce. Tak už si říkám, že je to jen 5 mravenčích a jsem doma a ouha… Při výběru poštovného jsem si mohla zvolit mezi několika variantami podle toho, jak rychle by mi vizitky dodali. Cena jen za poštovné byla zhruba mezi 400-1400kč… No to mě poser hodně velkej pes a ještě mě poblej… Třešinkou na počůraným dortu je poznámka: „Doručení může být rychlejší za příplatek 479 Kč“…

Co si na VISTAPRINT vezmu? Napsala jsem jim nevybíravej mejl, jestli si jako dělaj prdel, a tím to hasne… Ukradli mi den života, den z vánočních svátků, den, který jsem mohla v klidu prožít se svými dvěma dětmi a manželem, a tak si říkám, proč jsme my Češi takoví ti věční vochcávači? Copak si někdo od nich koupí něco za 390 kč a zaplatí poštovný 1400 kč? Jdu si usušit pochcaný kvádro a vizitky si nechám udělat od Karolíny z Paragraphu, která mi dělala i ty moje maminátorský diáře (odkaz zde). Mimochodem, jsou už vyprodané kromě posledních 4 kousků, zájem byl obrovský, příští rok jich vytiskneme mnohem víc, abychom vás všechny uspokojili. Předem hlásím, že s maminkovským obsahem je konec, bude to něco pro všechny dětné i nedětné muže i ženy, holky i kluky. A poštovné bude za 40 kč. Nejsem žádná vochcávačka.

Hezký Nový rok. Paní Maminátorová

Aktualizace:

Dnes mi psala kamarádka grafička, že Vistaprint zná, že jsou skvělí, že prý mají superkvalitní ofsetový tisk (my tu u nás máme méně kvalitní digitální tisk), posílají to až z Nizozemí, proto se cena vyplatí až u větších nákladů. Ale jejich kvalita se prý s naším digitálem nedá srovnat. Jejich základní papír je prý jako luxusní papír u nás.Tak jsem si hned řekla, že to připíšu na Maminátor, aby to bylo fér. No a doma koukám, že Vistaprint už mi taky odepsal a jejich odpověď mi trochu vyrazila dech:

Vážená paní Kavková,
děkujeme, že jste kontaktovala Vistaprint.
Jelikož je firma nizozemská a i produkce se nachází ve městě Venlo v Nizozemí je poštovné také výraznou částí celkové ceny.
Do Vašeho Vistaprint účtu jsme Vám promítli novou promoční nabídku – 1000 ks vizitek 449 Kč, při překročení ceny v košíku 600 Kč – 7denní dodání kurýrní službou zdarma (pr… si  neděláme).

S pozdravem,
M. J.
Vistaprint zákaznický servis

Takže nečekaně nakonec vizitky budou, tuhle nabídku beru, poděkovala jsem mailem, omluvila se, ale jen za sprostá slova, jinak si furt myslím, že jejich poštovné, jakkoli už teď rozumím jeho výši, by mělo být viditelně uvedeno na jejich webovkách, aby k němu neznalý maloodběratel nedospěl jako já až na konci ztraceného dne.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s