Maminátorský diáře 2014 v prodeji

Standardní
Maminátorský diáře 2014 v prodeji

Celá škála barev nových diářů: vlevo kartonový za 290 Kč, uprostřed barevný plátěný za 330 Kč, napravo s motivy za 350 Kč

diáře 2014 foto

Maminátorský diáře 2014 už v prodeji i na netu, barevné jsou z plátna, světlé z kartonu

AKTUALIZACE: Celá limitovaná edice letošních diářků je prodaná, další budou až příští rok, ale bude jich mnohem víc, abych ukojila všechny zájemce:)

Diáře pro rok 2014 jsou v prodeji. Zas velikost A6, zas vyráběla Karolína z Paragraphu.

Jsou ke koupi:

 • v Praze v kamenném obchodě Polagraph (odkaz zde) na Žižkově, Husinecká 948/14
 • v E-Shopu Paragraphu (odkaz zde)
 • u mě na mailu lilivelden@seznam.cz
 • v Praze v kamenném obchodě Julius Fashion (odkaz zde) kousek od Národní třídy, Ostrovní ulice 20 (skoro roh s Voršilskou ulicí) 

Diáře jsou proti těm loňským vytuněný, budou k nim boží samolepky (viz. foto), na kterých je třeba 12 kousků s označením periody (poznáte dámy, která ikonka je teta Irma, která jednou za měsíc jezdí na návštěvu?). Jinak klasickej základ kalendářní je obohacenej o několik desítek jmenin Luciána, They, Bena, světový den porodních asistentek a dalších, které jen tak jinde nenajdete. Je tu i rozkládací aršík se všemi svátky na celý rok, což se může šiknout při výběru jména nové ratolesti. U mnoha jmen je i počet lidí, kteří v naší zemi tohle jméno nosí.

Světlý jsou kartonový, barevný jsou z plátna, barvy: zelená, oranžová, červená, modrá, k tomu různobarevný gumičky a nápisy MAMINATOR 2014

I tenhle diář je podobně jako jeho předchůdce určenej především ženskejm, co maj malý děti. Je ale i pro bezdětný, chlapy, každej si tu najde něco. Nejvíc se ale šikne maminám, co nejsou suchoprdný, rády se zasmějou, poučej, zjistěj, že na to nejsou samy. Kdo má rád můj blog, ten bude mít rád i můj diář.

Tyhle kartonový světlý byly i loni, ty barevný jsou letošní novinka

Celá škála zleva od nejlevnějších kartonových za 290 Kč, uprostřed barevných za 330 Kč a vpravo s obrázky za 350 Kč

Co v diáři ještě najdete? 20 delších textů na nejrůznější témata podle toho, co se kdy v roce děje, dozvíte se, proč a jak se ten který svátek slaví, a třeba to, jak ho můžete slavit se svými klony (dětmi):

 • 5.týden Zkus mi dát Valentýnku a bacím tě!
 • 7.týden Masopust čili maso-půst
 • 12.týden Velikonoce
 • 15.týden Pálení čarodějnic
 • 41.týden Vzala jsem děti na hřbitov (Dušičky)
 • 49.týden Zabili Ježíška, parchanti

Samolepky jsou novinka a lze je koupit i samostatně, tyto dva aršíky jsou za 30 Kč. Vtipný design je opět dílem Karolíny z Paragraphu.

Je tu i seznam všech českých jmen ( i mnoha netradičních) a u mnohých jsou počty, kolik jich v ČR je, nalevo vidíte bílou obálku na vizitky a jiné sarapatičky

Vnitřek: levá strana týdenní kalendář, pravá většinou volná stránka až na ty moje textíky, ty pravou stranu sem tam zaberou, ale zas vzadu i jindě přibyly volné listy na zapisování poznámek

Nejdražší kousky za 350 Kč

Samolepky se prodávají zvlášť, někdo je chce, někdo ne, tak aby nezvyšovaly cenu diáře, můžete si je objednat i zvlášť bez koupě diáře

Jsou tu i seznamy dobrých knih pro rodiče, pro děti, rady, jak se zbavit vší, co koupit těhotným kamarádkám jako dárek do porodnice, 40 rad R+R (metody správné komunikace „Respektovat a být respektován“), 10 rad pro rodiče, kteří čekají druhý kus, dovíte se, že nic z vejbavy není dokonalý, co dělat, když vám dítě furt utíká, a mnoho dalšího. Pro zabavení dětí je tu 20 básniček, říkadel a tak jako loni, pro dospěláky jsem přidala 20 mých básní z mojí sbírky Šeptání hluchému milenci (odkaz zde).

Praktickými doplňky jsou nejen samolepky, ale i obálka na vizitky či jiné nepoddajnosti, záložky dvojího druhu (papírové a špagátek), vylepšená verze je mnohem tlustší než ta loňská, takže je jasný, že tuning stál za to.

Letos je možné si za menší poplatek nechat na desky vedle nápisu MAMINÁTOR 2014 vyrýt i vlastní jméno či věnování. To se může šiknout, když chcete diář dát někomu jako dárek.

Ceny jsou vyšší než loni, kdy jsme s diářky začínaly, letos už jsme s Karolínou příliš hrdé na naše dílo a nebudeme ho prodávat pod cenou.

Jsou ke koupi:

 • v Praze v kamenném obchodě Polagraph (odkaz zde) na Žižkově, Husinecká 948/14
 • v E-Shopu Paragraphu (odkaz zde)
 • u mě na mailu lilivelden@seznam.cz
 • v Praze v kamenném obchodě Julius Fashion (odkaz zde) kousek od Národní třídy, Ostrovní ulice 20 (skoro roh s Voršilskou ulicí) 

Básničky budou na barevných papírech, z jedné strany budou ty pro děti, z druhé pro dospělé, celkem 20 mejch básní a 20 dětskejch

Je to už pořádnej tlusťoch, ale v tomto případě na velikosti záleží. Kroužková vazba je dost velká na to, aby si do ní člověk mohl dávat propisku, já si ji hodím na špagátek, a tak mi nikdy nebude chybět něco na psaní

Nejlevnější kartonový diáře za 290 Kč

DSCF3059-001 DSCF3043-001

9 responses »

 1. Pingback: Nechci slevu zadarmo (aktualizováno) | Maminátor

 2. Dobrý večer, budou ještě dostupné maminotárské diáře, v e shopu již nejsou. Díky.MD

   • Máte ešte tie samolepky? Mám o ne záujem a posielate aj na SR? Ďakujem

   • Už nemám, dělám teď nový diáře na rok 2016, ale s jiným grafikem a v jiným studiu, takže všechno teprve chystám:)

 3. Pingback: Dotazník o používání diářů | Maminátor

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s