Canva.com: grafické práce pro laiky

Standardní

Dneska si celej den hraju. S Canva.com. Vyrábím si letáky. Já už na Canvě nějakou chvíli dělám, ale říkala jsem si, že by takovej videonávod, jak na to, posloužil i ostatním. Takže tady je. Pokud taky potřebujete vyrábět obrázky, koláže, pozvánky, FB upoutávky, hrát si s textem a fotkami, ale nejste grafici, jen laici, Canva je i pro vás značka ideál. 

Na stránkách psychologiefontu.cz vypublikovali boží tahák, kde je celý seznam všech Canva fontů, které umí česky. Tedy českou diakritiku. Ze 180 fontů jich česky umí skoro 50.

Fonty, které v Canvě mluví česky:

Aileron Thin, Aileron Regular, Aileron Heavy, Amatic, Archivo Black, Bebas Neue, Cinzel, Cooper Hewitt Thin, Cooper Hewitt, Cooper Hewitt Heavy, Coustard, Crushed, Engagement, Gidole, Glegoo, IM Fell English Small Caps, Kaushan Script, Lato Heavy, League Gothic, League Spartan, Luthier, Marta, Megrim, Monserrat Hairline, Monserrat Light, Monserrat, Noto Sans Devant, Open Sans Light, Open Sans, Open Sans Extra Bold, Over The Rainbow, Peace Sans, Pirou, Sanchez, Sensei, Sifonn, Sifonn Outline, Signika, Six Caps, Source Sans Pro, Source Serif Pro, Special Elite, Tenor Sans, Times Neue Roman, Ultra, Unifrattur Maguntia, Voga, Vollkorn, Yellowtail.

Canva.com=dověděla jsem se o ní na kurzu neziskovky Spiralis „Řídím svůj projekt“.

No a tady jsou výsledky. Dvě strany jednoho letáčku. Tak uvidím, jak bude vypadat, až si ho nechám vytisknout. Před pár lety nemyslitelný, dneska si člověk takhle může hrát. Od profíka by to samozřejmě bylo lepší, ale taky dražší, trvalo by to dýl a musely by se posílat vysvětlující maily, vo co mi jde, schvalovačky, dohady… Rači jsme na to teda šla sama. Nějak už jsem kolem dyjářů ukomunikovaná k smrti…

1-Letáky dyjář

Vlevo je přední strana letáku, vpravo zadní

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s