Tip na vánoční dárek: otextovaná fotokniha o vašich dětech

Standardní
klárka

Uchovejte si vzpomínky na první roky života svých dětí. Až budete mít alíka, už bude pozdě:)

Taky máte doma hromadu fotek svých dětí, v obálce náramek z porodnice, první vlásky, vypadlý zuby, otisky rukou, nohou, na stěně metr se zapsanou výškou při každých narozeninách a po kapsách slovníček nejvtipnějších hlášek? Taky byste to nejrači měli nějak pohromadě? Pracovně jsem se přimotala k zajímavýmu produktu od BONTIA (odkaz zde). Vytisknou vám krásný fotoalbum prvních roků vašeho děcka. Mají tam předepsaný šablony a texty, stačí povkládat fotky a je to. Kdo je kreativní a chce tomu věnovat víc času, může si to přepsat a napsat si vlastní příběh. 

Každá sada obsahuje:

 • poukaz na vytisknutí fotoknihy s tvrdými deskami, 21,6 x 27 cm, se 40ti stranami (počet stran lze rozšířit až na 160, každých 8 stran za pade)
 • předměty pro uchování vzpomínek (pro každý rok jiné kartičky, zápisníčky, obálky, metry a jiné drobnosti  přizpůsobené věku dítěte)
 • dnes za 479 Kč (sleva z plánované budoucí ceny 50 %)

40 až 160 stran v pevných deskách a s pravou knižní vazbou

MĚŘTE, ZAPISUJTE A BAVTE SE
1. ROK
Metr na měření velikosti, aneb jak roste vaše miminko, kartička pro otisk chodidýlka, kartička pro otisk ručičky, obálka na první vlásky a kartička na mléčné zoubky.

1-1 rok

Bezva vánoční dárek, ne? Vyrábím Bertičve i Jáchymkovi.

2. ROK
Zápisník „Co mi chutná“, minislovníček používaných slov, metr, aneb jak roste vaše dítko, kartička pro otisk chodidýlka a kartička pro otisk ručičky.

1-2 rok

Nevíte, co koupit na vánoce? Tak na vánoce tvořte, takovej dárek je nejvíc.

3. ROK
Zápisník na vtipné a moudré řečičky, metr, aneb, jak roste vaše dítko, kartička pro otisk chodidýlka, kartička pro otisk ručičky a zápisník „Co mi chutná“.

1-3 rok

Tvořím zatím první rok dcery a hledám podklady leckde, na papírkách, v útlých knížkách, co nám dala VZP v porodnici, na blogu, v mejlech a tak. Fotky musím pohledat na exterňáči, prostě ze všech koutů stahuju data a šoupu je do jediný knihy.

Jak použít poukaz na vytisknutí fotoknihy:

 1. Nainstalujte si Bontia Studio pro Windows.
 2. Ve staženém Bontia Studiu si  vyberte tématický design (rok, pohlaví dítěte) s připraveným obsahem.
 3. Vyberte a seřaďte vhodné šablony, vložte do nich vaše fotky a případně upravte texty.
 4. Objednejte vytisknutí vaší fotoknihy. Při objednání uplatněte poukaz ze startovací sady.
po

40 stran za necelý pětikilčo, můžete napsat až 160 stran, každých 8 navíc je za 50 Kč.

75 TÉMATICKÝCH ŠABLON
Tématické designy obsahují šablony jedno či dvoustran pro zaznamenání nezapomenutelných okamžiků. Můžete si je přehazovat, mazat, přidávat stránky. Na začátku si stačí vybrat rok a pohlaví dítěte a pak už můžete začít tvořit.

 • 1. rok – kluk
 • 1. rok – holčička
 • 2. rok – kluk
 • 2. rok – holčička
 • 3. rok- kluk
 • 3. rok – holčička

Na každý rok je tu už napsaný jednoduchý příběh: dítě se narodí, představí rodiče i zbytek rodiny, pak jede dom, koupe se, usmívá, slaví narozeniny, vánoce, hraje si, zlobí. Dělá to, co každé dítě. Chcete-li si s tím dát práci, můžete se rozvášnit až na 160 stranách a napsat si to po svém.

Vaše vyprávění nemusí mít konec
Každá sada obsahuje poukaz na vytisknutí fotoknihy se čtyřiceti stranami. Počet stran lze rozšířit až na 160 stran. Díky kvalitní obálce z tvrdých desek a tradiční knižní vazbě stránky nikdy nevypadnou. Když dopíšete první rok, můžete pokračovat druhým i třetím. Já si svou fotoknihu právě vytvářím, jak se mi to povedlo, o tom zase jindy.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s