Dyjáře 2017: projekt na HITHIT úspěšně dokončen

Standardní
Dyjář 2017 už v prodeji

Já se svými Dyjáři 2016, na ten příští rok už budou jenom černé barvy, barevné byly moc drahé na výrobu a moc složité na prodej.

Máte Dyjář 2016 a baví vás? Chcete ho i na příští rok? Od včerejška máte jedinečnou šanci objednat si ho s předstihem přes HITHIT za nesmírně výhodné ceny. Jak vás chci nalákat ke koupi Dyjáře už v srpnu? Nejen cenou, ale i infem, že s největší pravděpodobností už pak Dyjáře nikde v prodeji nebudou. Chci je prodat i vyrobit díky HITHITU teď a pak mít čas na ostatní své projekty a práce. Když přes HITHIT oslovím všechny, kdo vlastní můj letošní Dyjář, mám vyhráno. 

Odkaz na můj HITHIT Projekt, kde můžete Dyjáře koupit:

https://www.hithit.com/cs/project/2772/zachrante-vanoce-autorce-dyjare-2017

Co je HITHIT

Neznáte? Je to služba, díky níž můžete na výrobu nějakého produktu vybrat peníze dřív, než začnete vyrábět. Spočítáte si, kolik na projekt potřebujete, k tomu přihodíte procenta pro HITHIT, a máte 45 dní na to to mezi lidmi vybrat. Aby si lidi nějaký produkt koupili dopředu, musejí mít motivaci. Tou je většinou výhodnější cena, zajímavé dárky, bonusy.

Takže třeba můj Dyjář běžně i s poštovným bude stát na podzim v mém eshopu zhruba 410 kaček (pokud mi tedy po HITHIT akci nějaké Dyjáře k prodeji na eshopu zbudou), tady ho nabízím už i za 300.

HITHIT je jako otevřít si eshop na 45 dní 

HITHIT testuju poprvý, je to jako otevřít si eshop na 45 dní a muset prodat všechno zboží. Ale když se mi to společně s vámi povede, získáme všichni. Já peníze na výrobu a jistotu mnoha prodaných kusů předem, vy zboží za výhodné ceny. Já budu mít klidnější Vánoce, vy svůj Dyjář už taky budete mít doma a nestane se, že ho pak už neseženete.

Přes HITHIT nabízím 300 Dyjářů, když se všechny prodají, tak kromě několika desítek kousků pro obchody, kde prodávám, už další s největší pravděpodobností vyrábět nebudu. Čili nechci vydírat, ale hlásím, že letos nechci strávit Vánoce šílenstvím kolem Dyjářů. Já si třeba diáře pořizuju kolem září, ale většina lidi to nechává na poslední chvíli. Před rozjetím prodeje Dyjářů ve velkém mi nedošlo, jak sezónní můj produkt je. Do prosince nezájem, v prosinci šílenství, v lednu mrtvo. V prosinci logicky člověk zkouší prodat co nejvíc, aby v lednu nemusel všechno hodit do stoupy. O co jednodušší jsou naše Pruženky (odkaz zde), které se mohou prodávat celý rok…

Co bude, když nevyberu za těch 45 dní kýženou sumu?

Pokud s HITHITEM nevyberu potřebné peníze na výrobu 300 kousků, to, co mi pošlete přes HITHIT, se vám vrátí, a já pak po vlastní ose nechám vyrobit Dyjáře v hodně nízkém nákladu. 300 kousků fakt ne… Jen něco pro mě, nejbližší rodinu a kamarády a pár desítek kousků pro obchody, které jich loni hromadu prodaly. 360 Dyjářů jako loni ale stoprocentně tisknout nebudu…

Dyjář 2017 (diář na rok 2017)

Já se svými mazlíky, kterými se letos už nechci nechat šikanovat

Zkazila jsem Vánoce celé rodině

Léta před tím jsem vyráběla svoje Dyjáře v menším, takže mě prodej nezatěžoval. Loni jich bylo přes 300 a to si umíte představit to vánoční šílenství. Zavážela jsem s gerontokárkou Dyjáře do obchodů, kde se prodávaly v komisi, denně jsem stála fronty na poště, balila balíčky, vyřizovala objednávky. Na přípravu Vánoc nebyl čas. Nakonec mě na Ježíška sejmula parádní angína a svátky jsem propotila na ATB. To už opakovat nechci. Takže se s HITHITem pokusím sezónu na Dyjáře posunout z prosince do srpna a září.

Co v Dyjáři 2017 najdete?

Letos mám hodně hravý rok, takže i můj Dyjář bude plný her. Jsem Husákovo dítě, takže to budou retro hry. Respektive návod na ně a třeba zajímavosti o nich.

Dyjář 2017 a Pruženka (diář na rok 2017)

Focení pro časopis Vlasta, velký retro, guma na skákání, céčka kolem krku, rubikovka a barvičky

Jakých 12 retroher tam bude?

  1. Skákání gumy (samozřejmě, to nemůže chybět, jednou z odměn na HITHITu je i Pruženka za super cenu)
  2. Skákání panáka
  3. Školka se švihadlem
  4. Školka s míčem
  5. Kuličky
  6. Přijela babička z Číny
  7. Krvavé koleno
  8. Tleskačky
  9. Pan čáp ztratil čepičku
  10. Cukr, káva, limonáda

Znáte mě, jaká jsem šprtka a jak precizní vše musím mít. Takže všechny tyhle hry testujeme s dětmi i dospělými, jsou tu jen pecky, které žere celá moje rodina. Vše, co dokáží i předškolní děti. Kromě těchto hlavních textů tam opět budou i definice z online slovníku čeština20.cz (odkaz zde), který píše můj muž. V každém kalendářním týdnu bude jedna definice. Můžete se těšit třeba na duhové dítě, matemagika, početiny, sprostničku, práškomat nebo mrdol.

Dyjář 2017 (diář na rok 2017)

V každém týdnu bude zas jedna definice z češtiny20

Vzadu bude zas kapsička a samozřejmě i naše skvělé samolepky, které kreslila Gabriela Kovaříková, autorka i Pruženky a všech obrázků do Dyjářů.

 

Dyjář 2017 (diář na rok 2017)

Samolepky samozřejmě nebudou chybět, ani kapsička na vizitky či lístky do divadla a pod.

Dyjář 2017 (diář na rok 2017)

Samolepky do Dyjáře

Dyjář 2017 (diář na rok 2017)

Zůstane i podoba kalendářní týdenní dvoustrany

Dyjář 2017 (diář na rok 2017)

Ponechávám tu i celoroční kalendář svátků

Dyjář 2017 (diář na rok 2017)

Bude tu i přehled jarních prázdnin pro celou republiku

Dyjář 2017 (diář na rok 2017)

I plánovací celoroční kalendář zůstane

Dyjář 2017 (diář na rok 2017)

Barvy desek už budou jen černé, s doplňky v růžové, modré, červené, zelení a stříbrné. Černé se stejné prodávaly nejlíp, barevné byly hodně složité na výrobu, hodně nákladné a mnohem hůř se prodávaly. Což mě překvapilo a poučila jsem se a už barevné nechystám.

Dyjář 2017 (diář na rok 2017)

Znamení zvěrokruhu zas v Dyjářích budou, jen už jim nebude věnována takováhle dvoustrana, ale vždy se zas v kalendáři dočtete, kdy které znamení začíná a kdy končí.

Dyjář 2017 (diář na rok 2017)

Pokud vás bavily moje básničky, můžete si v rámci téhle HITHIT akce koupit mou sbírku básní, kde všechny jsou. V nových Dyjářích už pro ně místo nezbylo.

Septání hluchému milenci

Moje básnická sbírka Šeptání hluchému milenci

Tyhle barevné kombinace si můžete už teď koupit přes HITHIT. Růžovek bude nejvíc, 100 kousků, modrých 50, červených 50, zelených 50 a holografických taky 50. Prostě si vyberte jednu z odměn, kupte si Dyjář jakoukoli formou a pak vám hned napíšu mailíka, jakou barvu chcete. I tady platí, kdo dřív přijde, ten dřív mele. Desky na Dyjáře už jsou u knihaře a je to jediná věc, kterou musím vyrábět předem, protože by se to jinak nestihlo. Mají je u sebe už od začátku června a budou hotové až ve druhé půlce srpna. Mí knihaři jsou jedni z nejlepších v Praze a podle toho jsou taky vytížení… Takže nějaké dotisky moc nepřicházejí v úvahu. To samé v tiskárně, kde mi dělají design a tisknou vnitřky Dyjářů.

Tyhle barvy a v těchto počtech budou

Koláž barev

Tak kdo chce Dyjář 2017, hurá na lov na HITHIT a vybírejte z nabízených odměn. Pokud nechcete Dyjář, můžete si koupit básničky, skákací gumu Pruženku za bezkonkurenční cenu nebo i nějaké drobnosti za 50 korun.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s