Tipy na príma hry

Standardní
4Kavky

Hry na cesty

Točíme teď s celou rodinkou pro jeden web videonávody na nejrůznější hry na cesty. Je to sranda a potřebuju se hodně zásobit. Tak vyrážím do hračkářství a testuju hračky i ze super eshopu Chytrá opička kamarádky Lucie odkaz zde. Mám tu několik super tipů, tady jsou.

Bomba má sice větší krabici, ale když vyndáte jen karty a bombu, v pohodě se to všude vejde. Našim dětem jsem to ukázala včera a furt to tu tiká. Hraje se jednoduše, na kartách jsou nejrůznější profese, prostředí, vždy se jedna vybere, položí mezi hráče, zapne se bomba a dokola všichni musí říkat slova s tou profesí či prostředím spojená. Kdo řekne slovo, posílá bombu dál, bomba pokaždé vybuchne (jen zvukově, nebojte se) za jinak dlouhý čas, čili je to velká zábava a nervy. Výrobce: PIATNIK. Existují 3 verze, dětská, dětská s Disneyho obrázky a dospělácká. Koupit můžete tady (odkaz zde).

img_8378

Bomba

Od kamarádky z obchodu Chytrá opička máme COLOFORMIX od firmy DJECO. I náš čtyřleťák to bravurně zvládá. Je tu deska, hvězdičky a karty, karty mají na jedné straně obrázek a děti na desce hvězdičkami označují, jaké barvy a tvary na obrázku jsou. Na druhé straně karty je správné řešení. Karet je spousta a jak už to s DJECEM je, jsou to krásné ilustrace i kompletní zpracování hry. Koupit to můžete tady (odkaz zde). To třeba bomba nemá moc hezký obrázky. To je její slabina.

img_8386

Coloformix

img_8385

Krabička coloformix

img_8387

Karty coloformix

Doma máme půjčenou hru DUCH od výrobce MINDOK. Ta je super a maličká na cesty. Jsou to jen karty a dřevěné předměty. Karty mají hezké ilustrace a ty věcičky jsou prostě super, ze dřeva a moc hezký. Postavíte na stůl ty předměty a pak se otáčejí karty. Jde o rychlost a postřeh, hledáte, co není mezi těmi věcmi tvarem ani barvou. Je tam i víc tipů her se stejnou sadou. Vtipné, svižné, nasmějete se u toho. Existuje více variant této hry, vybírat můžete tady (odkaz zde).

img_8384

Hra DUCH

 

Moc se těším na natáčení videonávodového dílu „ve vlaku či autě“. KVÍZY od ALBI budou to pravé ořechové. Super nápad s krabičkou ve tvaru auta. Jen škoda, že je vyrobená v Číně a kvůli pár ušetřeným korunám musela najezdit lodí špinící moře půl světa… Uvnitř autokrabičky jsou karty s jednoduchými kvízovými otázkami kolem cestování, aut, vlaků, co je vidět z oken a pod. Vhodné pro menší děti. Existuje i podobně balené autobingingo a hry „Značky“. Kupovat můžete zde (odkaz).

img_8379

Kvízy do auta

Nejvíc jsem pro sebe nadšená z kostkových scrabbles. Jmenují se AMOS, jsou od českého výrobce PYGMALINO, na cesty podle mě úplná pecka. Vhodné pro děti, co už umí dobře psát i číst. Můžete si koupit buď normální kostky nebo maxi, ty se menším dětem budou líp brát do ruky, ale zas pro menší ta hra není. Tak možná pro seniory? Naši se smáli, co jim to ukazuju, že prý, zda je chci uchránit od Alzheimera:) No a to se fakt nabízí, super dárek pro babičky a dědečky. Koupit můžete tady (odkaz zde).

img_8381

Amos

img_8380

Amos

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s